feb 18 2010
Carnaval
He geilerds,
Na wat drukke en brakke dagen een berichtje van mij! Helaas zat mijn studentenhuis gister zonder internet, Rianne die bij mij in huis woont was vergeten de rekening te betalen, hoelang al weet ik niet!
Mmm mijn eerste jaartje carnaval, dat ga ik zeker overdoen. Omdat ik niet uit het Zuiden kom, wist ik echt niet wat me overkwam. Aan het begin dacht ik serieus: is dit wat iedereen zo geweldig vindt? Na een goed aantal slokken drank kwam ik er meteen achter hoe geweldig het is. Iedereen ziet er superleuk uit, iedereen is in een feeststemming en geloof me iedereen is geil, heel geil zelfs. Na 3 dagen carnaval ben ik er achter gekomen dat het gewoon een legale orgie is, alles kan, alles mag! Iedereen doet het met iedereen en niemand zeurt, hoe heerlijk is dat zeg….
Nadat ik op de eerste dag al behoorlijk dronken was voelde ik opeens een jongen in een berenpak gewoon tegen mij aanrijden. Hij had duidelijk teveel gedronken en ik voelde z’n harde pik tegen mijn kontje aandrukken, ik had me de eerste avond verkleed als lieveheersbeestje ( maar zo lief ben ik niet hoor;)). Hier had ik weinig trek in, totdat ik zag wat voor een lekkere vriend deze beer had. Hij was wel een beetje raar verkleed, wat het precies was weet ik niet maar hiermee zou ik mijn eerste nachtje carnaval wel willen doorbrengen mmmm…ik keek hem aan en hij draaide meteen weg, shitt! Ik was al behoorlijk dronken dus ik dacht ik ga ervoor! Steeds ging ik dichterbij hem dansen en toen ik dicht genoeg bij hem was, pakte ik hem vast. Voordat ik het wist begon hij ( ja hij) mij te zoenen! Zo dit had hij vaker gedaan, het was heerlijk…en wat begon mijn kutje niet nat te worden maar gewoon al te lekken! Mmm wat kon hij goed zoenen, ik wist zeker dat hij ook goed in bed zou zijn. Na een half uurtje met hem gedanst en gezoend te hebben zei hij dat hij even naar de wc ging. Na 10minuten begon ik me toch ongerust te maken en zag dat ook al z’n vrienden verdwenen waren,,,hij was er gewoon tussenuit genaaid, mij met mijn geile natte kutje achterlatend. Ik had het meteen gehad met carnaval want ik had echt een stijve piemel nodig. Het ging al richting de 3uur en we zouden langzaam naar huis gaan ( we waren immers al vanaf 8uur in de stad). Ik zag een redelijk mooie jongen tegen een vriendin van mij aandansen. Omdat ze een vriend heeft wist ik dat het voor hem niks ging worden en ik wilde gewoon! Ik ging naar mijn vriendin toe en vertelde hoe het met mijn kutje was. Ze schoot in de lach maar vertelde de jongen dat ze even naar de wc ging, zodat ik mijn kans zag! Ik begon tegen hem aan te dansen en begon met mijn kontje tegen z’n piemel aan te rijden…oooh hij was al hard, dus duidelijk van mijn vriendin hihi..achja ik moest en zou hem het bed in krijgen ( ik hoor regelmatig dat mannen normaal zou denken hihi, nauw ik denk ook zo)…mmm na een tijdje was hij mijn vriendin vergeten en begon me zowaar vragen aan mij te stellen….na wat formaliteiten uitgewisseld te hebben begon ik hem te zoenen…mmm hij was niet zo goed als mijn vorige partner maar dit smaakte ook naar meer!!
En morgen schrijf ik meer;)
X
